Yhteystiedot

Lounais-Suomen Sulkapalloyhdistys ry:n hallitus vuonna 2017. Vasemmalta oikealle: Mikael Markkula, Petri Ruoho, Petri Nummi, Mikko Blomqvist ja Mika Valkonen.

 

TehtäväNimiSeuraSähköpostiosoitePuhelin
Lounasulan hallitus ( lounasulka-hallitus@googlegroups.com )
PuheenjohtajaMika ValkonenClearmika.valkonen@iki.fi050-570 4474
JäsenPetri RuohoPoPypetri.ruoho@gmail.com050-413 7520
JäsenPetri NummiRaSuPetriNummi@outlook.com041-502 5002
JäsenEero SalokannelParBaeero@salokannel.net 
RahastonhoitajaTimo FärmHalSutimo.farm@hotmail.com044-770 5105

 

 

SeuraNimiSähköpostiPuhelin
Jäsenseurojen yhteyshenkilöt
Euran VeiviAnne Saarinenanne.saarinen@eura.fi050-3265181
Kalle Saarinenkalle.juhani.saarinen@gmail.com040-5010604
Mikael Markkulamikael.markkula@lakimarkkula.fi045-652 3006
Turun SulkaPetri Hannulapeetuhellu@gmail.com040-7452467
Sari Hietamäkisari.hietamaki@raisio.com040-7366429
Kaarinan SulkaMikko Leinomiki.leino@gmail.com040-8483375
Mika Varjomika.varjo@live.com040-7541259
Halikon SulkisMarjaana Sorokinmarjaana@halikonsulkis.net 
Marko Mäkelämarko@halikonsulkis.net 
Turun PyrkiväSeppo Pekkalataatukki@gmail.com045-1130047
Lotta Lindströmlotta.k.lindstrom@gmail.com040-5691052
UT-SulkkisMauri Hellstenmauri.hellsten@gmail.com044-2081551
Sulkapalloseura ClearEsa Alhoniemiesa.alhoniemi@clear.fi 
Jukka Rantanenjukka.rantanen@clear.fi040-5063280
Maarit Mäntymaarit.manty@clear.fi 
Mika Valkonenmika.valkonen@iki.fi050-5704474
Loimaan Seudun SulkisTiia Tiainentiia.a.tiainen@gmail.com044-7821354
Paraisten BadmintonTarja Tommila-Lindbergtarja.tommila-lindberg@lieto.fi 
Mikko Blomqvistblunkvist@gmail.com044-2961250
Raision SulkapalloilijatAki Toivonenaki.toivonen@rasu.net045-2627062
Petri Nummipetri.nummi@rasu.net041-502 5002
Perniön Sisu

Anette Leino

Jouko Degert

anette.leino@gmail.com

jouko.degert@gmail.com

040-120 7421

040-722 6035

Porin PyrintöTimo Holmaholma.timo@dnainternet.net040-1686012
Petri Ruohopetri.ruoho@gmail.com050-4137520
TVS-SulkaEliisa Löyttyniemieliisa.loyttyniemi@utu.fi040-5049505